Neohodnoceno

3M 8122 Respirátor FFP2 s ventilkem 10 ks

Oblíbený 3M respirátor FFP2 s jedinečným designem. Dýchání je velmi snadné, stejně tak i přímý kontakt s lidmi. Zboží je ihned k odběru. Máme posledních pár kusů na skladě! O filtraci se stará osvědčený polypropylenový filtr, který hravě zvládne každou výzvu. Respirátor má patentovaný výdechový ventilek, který disponuje certifikovaným stupněm ochrany a snižuje hromadění výdechového tepla. Díky všem svým vlastnostem, zejména unikátním technologiím výroby, je tento 3M respirátor velmi žádanou ochrannou pomůckou.

Návod ke stažení  Návod k použití respirátoru FFP2

Momentálně nedostupné
Kód: 107
Značka: 3M Respirátor
1 190 Kč –25 % 890 Kč
Kategorie: Respirátory
Filtrační třída: FFP2
Typ ochranné pomůcky: respirátor / polomaska
Počet kusů: 10
Velikost: uni
Výdechový filtr: ano
Jednorázové: ano
Barva: bílá
Dětská: ne
Uchycení: za uši
Země původu: Čína
Návod ke stažení: ano
3M 8122 respirátor FFP2
1 190 Kč –25 %

Jedinečný design respirátoru a pokrokový tvar tří částí umožňuje snažší dýchání a odolnost těla polomasky proti zhroucení, zároveň zlepšuje komfort přilnutí na obličej a komunikaci. Jednou z jeho výhod je i nový materiál upínacího systému, uchovávající konstatní napětí pásků, snižující tlak na hlavu a zajišťující bezpečné dosednutí na obličej pro široký rozsah velikosti obličejů. Patentovaný výdechový ventilek minimalizuje hromadění výdechového tepla pod polomaskou a umožňuje snažší dýchání.

Nejprodávanější FFP2 respirátory:

       
Respirátor FFP2 / KN95 Balení   Nejlevnější povinné FFP2 respirátory 20 ks   Respirátor FFP2 NR baleno po 2 až 30 ks   Respirátory FFP2 / KN95